x
Hoşgeldiniz;  Giriş Yapın yada Kayıt Olun

CO 120 Türkiye İsimlik

Yeni İş Hediyesi
CO 120 Türkiye İsimlik
  • CO 120 Türkiye İsimlik
  • CO 120 Türkiye İsimlik
Ürün Fiyatı: 89,00 TL
Havale İle:89,00 TL
Toplam Tutar:89,00 TL

Baskı Türü Seçiniz.

 
Teslimat Bilgisi:3 iş Günü Sonra Kargoya Verilecektir.


Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel, en şık hediyeler dendir.

Lazer Baskı
Cam Kristalin tam iç kısmına lazer tekniği ile yerleştirilen İsim Soyisim ve Ünvanınız zarar görmez, sürtünmeye maruz kalmaz ve kalıcı olduğundan dolayı belki asırlar boyu sevdiklerinizin hatırlanmasını sağlar.

Renkli Baskı

Cam Kristalin Arka Kısmına UV baskı tekniği ile yerleştirilir.

Bu sayede dilediğiniz her anı bir nevi ölümsüz kılacak bu orijinal ürün ile sevdiklerinizi daima mutlu edebilir, dünyaya sizi unutturmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz.

Tamamı kristal camdan oluşan çok şık bir aksesuar. Bu şık kristal objenin üzerine sizin göndereceğiniz fotoğrafı lazer veya Renkli UV tekniği ile yazıyor ve sevdiklerinize özel bir armağan yada kendinize özel bir aksesuar haline getiriyoruz.

Bu parlak kristal ürünler ister doğum günü hediyesi, ister öğretmenler günü, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü hediyesi olarak harika bir seçim, vitrindeki en göz alıcı aksesuar olmaya aday hediyelerdir.Ürün Ebatları : 
85x140x40 mm


Ürün Logo ve Yazı Ekleme:
Ürünü Sepete Ekledikten Sonra, Sepete tıkladığınızda ürün isim ve kodunun altında sipariş notu bölümünden veya logo eklemek isterseniz resim ekleme bölümünden logonuzu ekleyip alt kısmında bulunan resim notu bölümüne yazınızı yazabilirsiniz.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.